Наші заняття

Розвиток емоційного інтелекту

Як важливо у сучасному житті вміти розуміти свій емоційний стан та інших людей, вміти проявляти емоції та почуття. Дітвора вчиться оцінювати свої емоційні стани, розуміти причини їх виникнення, різним способами управління емоціями. Приділяємо увагу вправам на розвиток соціальної чуйності, вміння відчувати та поважати особистісні межі. Знайомимося з інструментами вибудовування відносин з іншими, алгоритмами виходу з конфліктних ситуацій, технологіями роботи разом (в команді).

Сенсорно-математичний розвиток

Заняття розпочинаємо з сенсорних завдань на розвиток вміння користуватися сенсорними еталонами (запаху, кольору, звуку, дотику тощо). Вчимося досліджувати властивості предметів, орієнтуватися в просторі, співвідносити розміри предметів, їх колір та форму. Поступово переходимо до вивчення математичних понять. Все, що оточує малюків буде перераховано у прямому та зворотному порядку. Вчимося розуміти математичні операції – додавання та віднімання. Знайомимося з рівностями, нерівностями, прикладами, задачами.

Мовленнєвий розвиток

Вчимося чітко вимовляти звуки, слова, а потім формулювати і висловлювати свої думки. Різними способами вчимо напам’ять вірші, скоромовки. Збільшуємо активний словниковий запас та вчимося граматично правильно вимовляти слова, словосполучення, будувати речення та складати розповіді. Знайомимося із поняттям «звук», «буква». Читаємо склади, короткі слова, великі слова та речення.

Англійська мова

Вивчаємо нові слова, граматичні конструкції, речення і, навіть, діалоги. Вчимося розуміти англійську мову, говорити англійською, декламувати віршики та співати пісеньки.

 Творчість

Пропонуємо музичні заняття для розвитку музично-сенсорних здібностей і ладно-мелодійного слуху (сприйняття висоти, тембру, ритму і динаміки звуків). Вчимося грати на дитячих музичних інструментах. Слухаємо різні жанри та напрямки музики. Розвиваємо акторську майстерність, готуючи музично-театральні спектаклі. Для розвитку художніх здібностей активно займаємося аплікацією, живописом, ліпленням та конструюванням.

Спорт

Здоровий спосіб життя має підтримуватися з дитинства, тож дітвора вчиться «читати» своє тіло, розуміти його потреби, фізично розвивати. Виконуємо вправи для формування правильної постави та профілактики плоскостопості. Вчимося ходити, бігати, стрибати, влучати у ціль тощо. Влітку насолоджуємося плаванням у басейні.

Природа

Шукаємо відповіді на всі запитання про світ, який нас оточує. Знайомимося з культурою, географією, історією, біологією, анатомією. Поринаємо у світ природи, вчимося знаходити взаємозв’язки в природі та між явищами природи. Спостерігаємо, порівнюємо, досліджуємо і милуємося природою.

Comments are closed.